Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kell írnom egy német fogalmazá...

Kell írnom egy német fogalmazást a hobbimról. Eddig meg vana fele, de tovább nem tudom mit írjak. Szerintetek még mit írjak hozzá? A többi lent

Figyelt kérdés

Die Freizeit ist die Zeit,wenn wir nicht arbeiten müssen,wenn wir

uns ausruhen können.

Die Freizeit könne wir sinnvoll ausfüllen.Es gibt viele

Freizeitbeschäftigungen(FZB).Wir unterscheiden aktive und

passive.Aktive FZB ist:Sport

treiben,reiten,joggen,kochen,tanzen,angeln,Ski fahren, usw...Passive

FZB ist: schlafen,fernsehen,faulenzen,lesen,stricken usw...

Meine Hobby ist Gärtnerei,weil ich sehr interessant finde.Ich finde

die tropische und mediterrane Gartenpflanze,Orchidee,und Palmen,aber

meine Lieblingspflanze ist Cymbidium.Die Cymbidium stammt ursprünglich

aus dem Gebiet Südosten -Asien.Es hat viele Varietät.


2009. nov. 22. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
pluszba: milyen sportot szeretsz/nem szeretsz, mit szoktál nézni a tévében, mennyit gépezel naponta, a barátaid hogy piehik ki magukat, csinálsz e velük közös programot, milyen filmeket nézel meg moziban, szoktál-e a családoddal kikapcsolódni, mikor nincs suli (nyáron) hogy néz ki egy napod, mennyit alszol naponta, és sikerül-e rendesen kipihenned magad szabadidődben.
2009. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet.Én is gondoltam rá de hogy a sportot valahogy még hozzákapcsolom de nem tudom hogy hogyan.Esetleg valami ötlet.Nagyon jó lenne ha németre is le tudnátok fordítani.


Előre is kössz.

2009. nov. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!