Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni fogalmazást írni?

Figyelt kérdés
médiára kéne írnom kb. 15-20 mondatos fogalmazást magamról, de nem megy...
2013. dec. 12. 16:50
 1/6 anonim válasza:
Ki vagy te? Mi tesz téged azzá, aki vagy? Mi az öt legjellemzőbb jó illetve rossz tulajdonságod? Mi a fő időtöltésed? Családi háttered?
2013. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

14 éves fiú(barna haj, barna szem, 175cm, 58kg) pyromán(ammugy nem, csak szeretem a robbantgatós kísérleteket)

szeretem a kémiát(vegyésznek készülök), egész jó tanuló vagyok(4-5), nem szeretek fogalmazást írni,

passz

tehetős családi hátér, 3 testvér(2 fiú, 1 lány), összetartó család,

van 2 kutyám, teknőseim, papagájaim

2013. dec. 12. 17:55
 3/6 anonim válasza:

Na ha ezt szépen leírod töltelékszöveggel pont jó lesz... :)

Elkezded úgy, hogy Nevem XY, Rólam azt kell tudni, hogy... Így nézek ki... Jellemző rám... Szeretem... Befejezésül még fontosnak tartom magamról, hogy...

...és egy zárómondat

2013. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jaj és persze kimaradt, hogy életcélod... (hogyha vegyész akarsz lenni akkor azért, mert az kelti föl legjobban az értedklődésedet...)

(Amúgy én is nagyon szeretem a kémiát és látni, hogy valami ég :))

2013. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A családodról is írhatsz egy rövid kis mondatot, utána megemlítheted az állataidat, hogy szereted a természetet és az állatokat...
2013. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!(ment a pozitív mind a 4-re)
2013. dec. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!