Határozzátok meg a 4√81 gyök értékét?

:D

2013. dec. 12. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:

3*3=9 -2

9*3=27 -3

27*3= -4

vagyis 3 az értéke

2013. dec. 12. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
már várom a következőt
2013. dec. 12. 21:12