Mit írjak a családról?

Figyelt kérdés
Egy olyan fogalmazást kell írnom, hogy milyen most a családom, és milyennek képzelem el, ha majd nekem is családom lesz. Valami halvány elképzelésem van róla, hogy mit kéne írnom csak nem tudom elkezdeni. Valakinek valami ötlete?

2013. dec. 15. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
pl: Kis családunk ennyi főt számlál.
2013. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt két oldalban?
2013. dec. 15. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagybetűkkel. :) Amúgy,erre volt a reakció:"elképzelésem van ....mit kéne írnom csak nem tudom elkezdeni."

Akkor hogy honnan származtok pl hogyha esetleg nem abban a megyében lakott valamelyik szülőd esetleg, meg hát rokonok, uncsitesók, nagybácsik, stb ,esetleg az ő gyerekeikről is, meg hogy hol laknak, meg hogy ki mit szeret, meg, hogy te hány évesen gondoltál megházasodni, magadnak hány utódot képzelsz, azt hát nemtom, kutya, macska, ló, meg hogy ki mit dolgozik, te mit dolgoznál, hobbik, kedvenc ételek, kedvenc sport, kedvenc filmek, sorozatok, kedvenc szín, együtt esztek-e, mikor meg ünnepi kajálás hogy néz ki, hát írhatsz akár a Karácsonyról is így kitérve, kinek van saját szobája, meg hogy ki főz, te szoktál-e tudsz-e,ki hol alszik hány szoba van a házatokban, mindenkinek a teljes neve

2013. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Ja meg hát miről szoktatok beszélgetni,közös beszédtémák, meg mit csintok együtt:):):)
2013. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
én inkább olyanokat írnék ezek mellett, hogy te hogy nevelnéd a gyerekeidet, milyen szokásokat vennél át a szüleidtől (pl. ha segítenek a tanulásban (és ez jó neked), akkor te is segíteni fogsz; vagy ha sosem beszélgettek, hogy mi van a suliban, és ez neked hiányzik, akkor te biztos többször érdeklődsz majd a gyereked iránt, hogy mi történik az iskolában; vagy kirándulás; nyaralás és egyéb dolgokról ugyanígy.)
2013. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Leírod, hogy együtt éltek-e v. külön

A nagyszülőkről szintén lehet csomó mindent írni

2013. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!