Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Zenéből házidolgozat?! Lééécces

Nyarimikulas kérdése:

Zenéből házidolgozat?! Lééécces

Figyelt kérdés
Zenéből Januárra kell írni egy 2 A4-es oldalú fogalmazást egyik kedvenc zenészedről, vagy Dj-dről vagy bármi ilyesmi. Valaki tud segíteni? Légyszíves!!!!
2013. dec. 17. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit vársz, hogy valaki megírja helyetted?
2013. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jolvan, te le is kophatsz. Nem azt, de neked nem is magyarázok.
2013. dec. 17. 19:02
 3/10 reptoid ***** válasza:
100%
Mondjad, miben segítsünk...
2013. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Találtam Chris Brown-ról [link] ezt, de nem hiszem, hogy kijönne belőle 2 oldal.. Vlaki ki tudná egészíteni? Vagy valami más hasonló énekes.
2013. dec. 17. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha érthetően leírnád, hogy mit szeretnél, akkor nem kéne megkérdezni. Nem?


De a lényeget még mindig nem érted. Senki nem fogja helyetted megírni. Ha ennyi infót nem tudsz magadtól összeszedni, akkor csak gratulálni tudok.

2013. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már 1x leírtam, de leírom mégegyszer... NEM kérem, hogy valaki írja meg csak ÖTLETEKET kértem az mellé amiket találtaM te IQ vákum. De mindegy, legyen neked igazad.
2013. dec. 17. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress róla adatokat a neten. Mikor került kapcsolatba a zenével, kik voltak a példaképei, kitől tanult énekelni, tud-e valamilyen hangszeren játszani, milyen számmal vált ismertté, hogyan változtatta meg a zene az életét, a zenei stílusáról is írhatsz öszzehasonlítva esetleg más hasonló stílusban játszó zenészekkel.
2013. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az összehasonlítós jó ötlet.:D Ha valakinek még valami van, akkor azt még írja meg.:D
2013. dec. 18. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat keress, akit tényleg kedvelsz és szívből írj! A tanár nem adathalmazt vár a wikipédiáról, hanem önállóságot, kreativitást, szenvedélyes dicséretet! Nem baj, ha nem túl tudományos vagy "hivatalos". Hallgasd meg a kedvenc számaidat és írj, hogy mi tetszik benne! Sok sikert!
2013. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi.:D
2013. dec. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!