Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolul az étkezésről kéne...

Angolul az étkezésről kéne 20-30 mondatot írni de nem tudok angolul vki írna nekem? Vagy segítene?

Figyelt kérdés
fontos lenne ??!

2013. dec. 29. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Szia.Írd le pl.:hogy te mit szeretsz mondjuk I like pizza vagy I like water.Írd le azt is hogy mit esztek és hogy mikor esztek mondjuk (nem biztos hogy jó amit most irok):we are dinner half past 12 o'clock.Keress a google fordítóba.Ennyit tudtam most írni de lehet hogy később még tudok hozzá írni de még meg kell néznem az angol könyvemet.
2013. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia első válaszíró vagyok.itt a fogalmazás lehet hogy nem jó meg hogy kevés de örülök ha 20 mondatot összetudok szedni.:Every morning I eat toast with jam and tea. I take two sandwiches to school for elevenses. Then I go home and Mom and Dad go restaurant. Here's the menu: Spaghetti Bolognese $ 1.20.

$ 3 cheeseburger.

Chiken salad $ 4.

Fish $ 4.

$ 2 chips.

Mixed vegetables 65P.

Salad 80p.

sandwiches:

Cheese and tomato $ 3.

Tuna and salad $ 3.

Desserts:

Apple pie, $ 2.

Chocolate cake $ 3.

Fruit salad $ 2.

Ice cream 95P.

drinks:

Orange juice is $ 2.

Lemonade 80p.

Cola 80p.

Milk Shake $ 2.

Coffe 90p.

Tea 80p.

Hot chocolate 95P.

Magyarul(az első része bovsi de a kajákat meg az inniket már angolul irtam)Minden reggel piritóst eszem lekvárral és teával. Az iskolába két szendvicset viszek tízóraira. Utána hazamegyek és anyuékkal étterembe megyünk. Íme a menü:

2013. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudok semmi hasznosat írni, egyrészt, mert nem akarom magam azzal fárasztani, hogy másnak ledobok egy 30 mondatos fogalmazást, másrészt mert így semmit nem fogsz megtanulni drága kérdező.

Érdemileg annyit tudok hozzászólni, hogy amit az előző válaszoló összeírt, az úgy ahogy van baromság. (we are dinner half past 12 o'clock = mi vagyunk vacsora fél 1 óra) De a 2. válaszában sincs értelme egyik mondatnak sem. Ha ezt leírod úgy ahogy ő leírta, akkor garantáltan 1-est kapsz.

Ráadásul az ételek felsorolása nem számít külön mondatoknak akkor sem, ha pontot írsz minden étel neve után!!

1. válaszoló, ezt ne vedd magadra, látszik, hogy még fiatal vagy, és még nem tanultál eleget. Aranyos, hogy próbálkozol, de inkább ne adj rossz tanácsokat!:) Amiket az első válaszodban írtál magyarul(!!) azok nem olyan haszontalan dolgok, de maximum bevezetésnek jó, erre építeni egy fogalmazást nem igazán lehet. Gondolom, ha már ennyit kell írni, akkor a kérdező minimum 8.-os általános iskolás lehet, ahol ennyit, és ilyeneket írni már nem helytálló.

Kérdező, a google fordító tényleg segíthet, csak ne mondatokat fordíts le vele, hanem szavakat. Gondolom 20-30 egyszerűbb mondatokat te is összetudsz rakni különösebb erőfeszítés nélkül. Neten is olvass utána a témának. Lehet, hogy időbe telik, de még egy rövidke ideig úgyis tart a szünet, tehát van rá idő. És megéri, nem csak a jó jegyért, hanem a fejlődésért is.:) Ha 1-2 mondatot kértél volna, akkor biztos vagyok benne, hogy már sokan segítettek volna, de tényleg túl sokat kérsz!

2013. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!