Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » CD borító tervezés (Metál...

CD borító tervezés (Metál műfajban) Mit vártok el egy ilyen borítótól, hogyan nézzen ki?

Figyelt kérdés
Olyan házifeladatot kaptam amiben Cd borítót kell terveznünk, de sajnos a metál nagyon messze áll tőlem.Pár ötletem van, de jobban örülnék ,ha valaki olyan akihez közelebb áll ez a műfaj, elmondaná mit várna el egy ilyen cd borítótól (Bocsi ha kicsit érthetetlen voltam >< )

2014. jan. 1. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azzal kezdeném, hogy egy-két híresebb metálzenekar cd-borítóit végignézném, hogy legalább fogalmad legyen róla :)
2014. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)) ^^
2014. jan. 1. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

hát a metál elég széles műfaj, szóval rengeteg minden szóba jöhet:


Szimfonikus metál:relatív közel áll a komolyzenéhez, akár egy teljes orchestrával is jól hangozhat, jóval lágyabb, dallamosabb (nem "hörögnek" benne általában), mint az a metál amit a média metálként tüntet fel:


ilyen cd borítók:

[link]

[link]

[link]


industrial/alternative metal:

[link]


progresszív metál:ez is relatív közel áll a komolyzenéhez, némely már gyakorlatilag az is.


[link]


[link]



egyéb CD/DVD borítók:

[link]


[link]


Van még kismillió műfaj, írok még pár nagy csapatot ezeknél nézz szét(sokan ezek közül a legismertebb metálcsapatok közé tartoznak):


Black Sabbath, Judas Priest, Motörhead, Slayer, Manowar, Hammerfall, children of bodom, Metallica, stb...



+ bonus a metál térképe, az összes létező műfajjal csapattal, zenével, yoututbe videóval. ami ezen nincs rajta az nem nagyon létezik :)

2014. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hopp a link lemaradt:

[link]

2014. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) nagy segítség volt!! :Dvégül képszerkezgetésekkel megcsináltam ha szeretnétek elküldhetem róla a képet
2014. jan. 1. 22:23
 6/7 anonim válasza:
tedd fel ide, én is kíváncsi lettem :)
2014. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]



bocsánat, csak így tudtam felrakni... nem igazán tudom,hogy ide hogyan rakjak fel képeket.. kicsit szerencsétlen vagyok az ilyenekhez ><

2014. jan. 2. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!