Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » LÉGYSZI mletudnátok nekm irni...

LÉGYSZI mletudnátok nekm irni kicsit hosszabban ugy kb egy oldalnyilag KREÓN antigónéböl a király, ANTIGÓNÉ, ODÜSSZEUSZ, AKHILLEUSZ jellemzését? Kérlek titeket az életem múlik rajta

Figyelt kérdés
pls
2014. jan. 2. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az életed múlik rajta, akkor hajrá, húzz el a gyakoriról, vedd elő a könyvet, olvasd el, aztán írd meg.


Mondjuk ilyen fogalmazással (egy oldalnyilag...) nem tudom, milyen lesz, de a tanárod nem hülye, azonnal tudná, hogy nem a te gondolataid, mert te nem tudsz összerakni egy értelmes gondolatot sem.

2014. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öreg, nekem erősen úgy tűnik, hogy meg fosz halni. :-D
2014. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 ezek után te még vársz valakitől segítséget?
2014. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hu de vicces mindjártr megirom magam azt ennyi de nem tom akk mire jo ez a gyakori kérdések és válaszok ku rva jo sztem akk
2014. jan. 2. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig teljesen korrekt választ kaptál a kérdésedre kedves kérdező. Megkérdezted, hogy megírnánk e a leckéd, mi meg közöltük, hogy nem.

Az oldal címe Gyakori kérdések, nem Ingyen házifeladat...

2014. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

na figyelj, kis kukacos: 36 éves anya vagyok, és ha a gyerekem ilyen stílusban szólna bárkihez - pláne ahhoz, akitől segítséget vár - úgy verném szájba, hogy a fal adná a másikat.


Sötét vagy, tahó és lusta. NEm érdemelsz segítséget.

2014. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs de én nem ilyen válaszra vártam hanem valami olyanra h belinkelsz egy oldalt amin ez megtaláélhato v ilyesmi na mindegy
2014. jan. 2. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:

vágod, hogy van különbség a nem tudjátok, honnan tudom letölteni és a meg tudnátok-e nekem írni a fogalmazásomat között?


Na látod, mivel nem érted, ezért nem fogja elhinni a tanár, hogy amit én írok meg helyetted, az a te munkád.

2014. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"belinkelsz egy oldalt amin ez megtaláélhato v ilyesmi na mindegy"

Ha Z-generációs gyerekként még az internetet sem tudod használni, az végképp szánalmas.

2014. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ha leírod ezt a kérdést értelmesen, udvariasan, helyesírási hiba nélkül, akkor segítek.
2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!