Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerelmes vagyok.18f Tippek?

Szerelmes vagyok.18f Tippek?

Figyelt kérdés

Az eletem elso nagy szerelme a Kozgazdasagtan,de most akadt egy kis problemam vele es nem tudunk kozos nevezore jutni.Ez t a feladatot nem tudom megoldani,es ugy erzem,hogy mar nem szeretem ot annyira mint regen.Kerlek segitsetek,hogy szerelmunk a regi legyen :)


2012-ben az ABC vállalat üzleti forgalma 100 millió forint volt. Az üzleti forgalom ezen szintje mellett, a vállalat (az üzleti

forgalom függvényében kiszámított) 12%-os profitrátát ért el. 2013-ra, a vállalat, a profitráta megduplázását tűzte ki célul,

változatlan üzleti forgalom mellett. A 2013-as cél elérése érdekében a vállalat a költségek csökkentését tervezi.

a) Számítsa ki, hogy hány forinttal (és hány százalékkal) kell a vállalat csökkentse a költségeit annak érdekében, hogy elérje a

kitűzött célt!

b) Számítsa ki a 2013 év profitját, amennyiben sikerül a célt elérni!

c) Számítsa ki a teljes költséghez viszonyított profitrátát mindkét évre!



2014. jan. 3. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bölcsész vagyok, úgyhogy nem tudok segíteni, de nagyon örülök, hogy a pofátlan "jellemezdnyilasmisit" szintű kér(d)ések áradatában látok itt egy kis eredetiséget. Hosszú és boldog szerelmet kívánok nektek!
2014. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, habar rank ferne egy kis osszhang,mert van amikor egyaltalan nem ertem mit mond ,es ez neha elegge zavaro egy jol mukodo parkapcsolatba. :)
2014. jan. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!