Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi, levélre válasz,...

Angol házi, levélre válasz, kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Próbáltam a levelet kiszótárazni, de mondatot sem nagyon tudok még alkotni és szinte az egész szöveg ismeretlen. Segítenétek kérlek? :( 80-100 szavas választ kell írni.


University of Bristol blog


Back to uni again! I had a great holiday and I can't believe the summer is over! My name is Matt Roberts and I'm 19 years old. I'm looking for a new flatmate because I hate living alone and I want someone to share the expenses with. I'm studying Music and I'm a big fan of jazz and rock. I also play in a band. My friend and I practise three times a week. On Wednesdays we practise at my flat,. So, I hope you're into rock music. In my free time, I enjoy watching DVDs, chatting on the Net or going out with friends. I'm also interested in photography, so I joined a photography group recently. I can't stand housework, bit I'm really into cooking. I'm not a great cook, but I'm improving. I usually study for my classes early in the morning or late at night, so I like it to be quiet during those hours.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget, ha valaki időt szán rá.


2014. jan. 5. 11:43
 1/2 anonim válasza:

Nem egészen értem a kérdésedet :)

Most a levelet nem érted vagy mit?

2014. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de kiszótáraztam, a házim pedig, hogy holnapra 80-100 szavas válaszlevelet kell írni, ez nem megy..:(
2014. jan. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!