Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki eltudna magyarazni...

Valaki eltudna magyarazni nekem erthetoen az egyenleteket, mert nem ertem!?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nemtudom, es egyszeruen mar sirok, es kivagyok akadva, mert nem sikerul, es nincs semmi ertelme, mi hasznat fogom venni az eletben???? Lehet hogy olyan konnyu, hogy nem ertem? Mert szokott lenni ilyen, hogy azthiszem hogy nagyon nehez,es nemtudom megcsinalni..... Olyan huuulye vagyok:((((( Nem latom ertelmet ennek......... kerlek valaki erthetoen elmagyarazna??

2014. jan. 6. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint, minek az egyenletét? Vagy nincs konkrétum, csak általánosságban? Ez nem kb. első osztályos dolog? A haszna az, hogy az égvilágon minden egyenletekkel lett kiszámolva, és a teljes emberi logika, természettudomány és technológia erre épül. Ennél nem tudom jobban hangsúlyozni a matek fontosságát. Tanuld meg az alapoktól, és a hasznodra válik, hidd el.
2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maglód és környékén vállalok matematika korrepetálást... :)
2014. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
arra kell mindig törekedni, h mind2 oldal egyenlő legyen
2014. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!