Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SÜRGŐS! Holnap írunk földrajzb...

Feea kérdése:

SÜRGŐS! Holnap írunk földrajzból cetlit. Nem volt időm rá tanulni mert még pluszba 3tz is lesz holnap és inkább azokra tanultam. Tudnátok puskázási tippeket adni?

Figyelt kérdés
Légyszives adjatok puskázási ötleteket földrajzra. Nem térképes lesz hanem elméleti már mint úgy hogy vázlatszerűen kell majd megírni! Kérlek titeket segítsetek nagyon sürgős! És lécci ne gyertek olyannal h miért nem tanultad meg meg stb.. megtanultam volna csak az a 3 tz fontosabb.. úgy hogy aki tud jó ötleteket örülnék neki!:) És ne ilyen harmónika módszer, meg a kezemre felírom stb.. mert elég hosszú anyag ez is..! :s

2014. jan. 12. 18:41
 1/3 anonim válasza:

telodba ird be amiből dogát fogsz irni, és orán puskázd ki :) mindig igy csináltam de vigyázz ne hogy lebukj:D

vagy ha van a telodon net akk semmi para googleba beirod a kérdést(majd ha dogát irsz) és ki adja a válasz:D


sok tippem van még, de én mindig igy csináltam szoval remélem segitettem valamit :D

2014. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. jan. 12. 19:59
 3/3 anonim válasza:

Én azt csinálom mindig nehéz tananyagoknál hogy Füzet kinyitva ráülök (ha kicsi a combod NE) és ha közeledik a tanár összezárod a lábad. Vagy ha ez nem tetszik:

UV tollal felírod BÁRMIRE. És ha SENKI se figyel oda megvilágítod! (Lehet hogy a r*hadk osztálytársak beköpnek.) Vagy 4X4 cm-es papírlapra rráírod a tudnivalót! (Erre csak pár mondat fér ki, kivétel ha tudsz IGAZÁN kicsi betűvel írni.) Vagy még egy utolsó:


Kinyomtatod az anyagot (kicsibe) ráillesztesz egy celluksz darabot a lap hátára, és mosd le vízzel!

Vigyázz, ovatosan szedd le a papírt!A végén csak a szöveg marad rajta a papíron a tinta miatt.


Jó tanulást! xD

2015. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!