Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene német háziban?

Valaki segítene német háziban?

Figyelt kérdés

Kellet írnom egy szülinapi levelet,ezt írtam :

Lieber x,

wie geht's?Ich habe Geburtstag am Donnerstag,und ich mache am Samstag ein Party von 20 Uhr in unserem Haus.Diesmal will ich mit euch und allen meinen Freunden richtig feiern.Ihr könnt bei uns übernachten.Könnt ihr kommen?Bitte gebt mir bald Bescheid.Bitte nimmt CD-s mit!

Liebe Grüsse,

y


Ennyit írtam és kell írjak rá választ is,de nem tudom mit írjak,mert odáig eljutottam,hogy "szia,köszi jól vagyok,szívesen elmegyek a szülinapodra...",de ennyi nem elég,és ezen áll vagy bukik,hogy átmegyek-e vagy sem.

Kérlek,aki jó németes segítsen :'(



2014. jan. 13. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Na, nézzük csak, mit tudunk ebböl kihozni, hogy átmenjél..:)

------------

Lieber László,


wie geht es dir? Ich habe am Donnerstag Geburtstag. Ich habe meine Freunde schon eingeladen, sie kommen alle. Am Samstag möchte ich eine Geburtstagsparty machen. Ich lade dich hiermit mit deiner Freundin herzlichst ein. Ich hoffe, ihr könnt kommen. Ihr könnt bei uns übernachten, so dass ihr nicht gleich nach Hause fahren müsstet. Bitte bringt ein paar gute CDs mit.

Bitte gib mir bald Bescheid, ob ihr kommen werdet.


Liebe Grüße: Julia

--------------

Válasz:


Liebe Julia,


vielen Dank für deine Einladung zu deinem Geburtstag.

Mir geht es gut. Wir sind alle wohlauf.

Wir kommen Samstag Vormittag mit dem Zug am Westbahnhof an. Ich habe zwei neue CDs, die ich mitbringen werde.

Ich hoffe, die werden euch gefallen.

Vielen Dank für die Übernachtungsmöglichkeit, wir werden bei euch schlafen.


Liebe Grüße: László

2014. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!!:)
2014. jan. 13. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Szólj, hogy hányas lett a dogád!...:) Érdekelne...:)
2014. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap derül ki és még meg is kell tanuljam :D:(
2014. jan. 15. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg, hányast kaptál rá
2014. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem :)

4-est kaptam :D

Köszi még egyszer!:)

Hálám üldözni fog!

2014. febr. 4. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért csak 4-est? Túl rövid volt? Volt benne hiba?
2014. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert még kellet volna mondjak igéket a könyvünk hátuljáról,amit persze elfelejtett megemlíteni és csak ezért kaptam a négyest.
2014. febr. 5. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit gyanús volt neki a fogalmazás. Túl jónak látta, ezért kérdezett olyat, amit fel sem adott házinak. Rafinált a tanárod...:))
2014. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon is... :D
2014. febr. 6. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!