Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt a feladatot kaptam: Írj...

Ezt a feladatot kaptam: Írj fogalmazást a kor amiben élnél cimmel. Itt milyen korra gondolhatnak? Mondotok példát, ahol kellemesen lehet élni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennyire nincs kreativitásod?:( A dínóktól kezdve egészen a jövőig bármit leírhatsz... de ha én azt mondom, szívesen éltem volna a századfordulón, attól még nem fogod tudni MEGINDOKOLNI, hogy miért ezt írod a fogalmazásodba. Találj ki olyat, aminek tényleg van valami köze a te elképzeléseidhez... Nem hiszem el, hogy soha nem volt töri órád.
2014. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itt olyan időszakra gondoltak szerintem, ami neked is tetszik. Ez lehet a múltban (ősrobbanás idején, amikor Kolombusz felfedezte Amerikát, vagy a '80-as évek Usa-jában, stb.) vagy a jövőben (10, 20, 100 vagy akár 1 millió év múlva, stb.), mint, ahogy az első kommentelő írta.
2014. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!