Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Átküldhetem valakinek a német...

Átküldhetem valakinek a német fogalmazásom, hogy leellenőrizze? Kb.15 sor Wordben.

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem ellenőrizteted a worlddel?
2009. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha az nem húzta alá a végződéseket és a névelőket, akkor jól ragoztam?
2009. dec. 7. 16:00
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem. Szóvel ezért.

Nem tudom, hogy jól ragoztam-e a dolgokat. :) Meg néhány mondatban sem vagyok biztos.

2009. dec. 7. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem átküldheted!
2009. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És hova? :)

Vagy írnál egy e-mailt a savmaradek@citromail.hu címre?

2009. dec. 7. 16:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Áh, beírom ide, nem vacakolok.


Ich habe in den letzten vier Jahren die xy Fachmittelschule besucht. Diese Jahre sind schnell vergangen. Wir haben in der Klasse vieles erlebt, viel Negatives, manchmal was Schönes.

In der Grundschule habe ich viele Freunde in meiner Klasse gehabt, aber in der xy Fachmittelschule habe ich nur eine Freundin.


Meine beste Freundin geht in meine Klasse. Sie heißt Juliska. Sie ist sehr nett und freundlich. Meine Freundin hat drei Schwestern und einen Bruder. Sie hat braune Augen und braune, glatte Haare. Wenn wir Zeit haben, dann gehen wir aus. Wir gehen oft ins Kino "Bem". Dort sehen wir einen guten Film an. Am Wochenende treffen wir uns in einem Lokal, dort essen und trinken wir etwas. In dem Restaurant "Görög" essen wir Pizza und trinken wir Cola.

Wenn Juliska Geburtstag oder Namenstag hat, dann kaufe ich meiner Freundin Geschenke. Ich bekomme auch immer etwas Schönes von Juliska.

Wenn das Wetter schön ist, dann wandern wir. Im Sommer fahren wir immer nach Rumänien. In Rumänien wandern wir in die Berge und baden wir am Strand.

Ich bin der Meinung, dass man Freunde braucht. Ein Freund ist immer geduldig und nett. Mit einem Freund kann man viel Spaß haben und alles besprechen. Mit einem Freund muss man immer gerade sein.

2009. dec. 7. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Írtam az emailodra, küldd át, kijavítom!
2009. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm, valaki?
2009. dec. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!