Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az Egri Csillagokból fogalmazá...

Az Egri Csillagokból fogalmazást írunk három cím lett fel adva! -Dobó István katonája voltam. -Az egri nőkkel harcoltam. -Láttam a nagy csatát. írnátok ezekhez példát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvastad az egri csillagokat?

Mert ha igen akkor az első címnél

-Dobó István katonája voltam. Leírhatnád azt a jelenetet amikor Dobó megbünteti az árulót, és te mint katona meséled el az előzményét, a büntetést, és ami utána jön cselekményt.

ha a második cím

--Az egri nőkkel harcoltam: Írd magad szakácsnőnek, és írj egy történetet arról amikor kiadják parancsba, hogy mit tegyetek nők, hogy védjétek a férfiakkal együtt a várat.

Ha az utolsó

- -Láttam a nagy csatát. Én ezt íródeák vagy énekmondó (lantos) szemével írnám meg, aki a csatában csak szemlélődő de nem harcol.. Kiemelném Gergely találmányát, és leírnám mi történt vele..


(annyira könnyű, szinte már ki is pattant mindhárom az agyamból) Ha olvastad az Egri Csillagokat könnyű lesz neked is.

2014. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jutottam el még a feléig sem és jövő héten írunk belőle vagy pénteken :// És jó lenne ha valaki össze tudna írni nekem egyet! :( Nagyon meg köszönném !
2014. márc. 4. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint írjam meg helyetted a fogalmazást??

Mikor adták ki, hogy a könyvet el kell olvasni?

2014. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Februárban ://
2014. márc. 5. 15:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazábol annyi is elég lenne ha segítenétek elkezdeni :/ nagyon nagy segicség lenne :/ kérlek!
2014. márc. 5. 18:48
 6/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen az ötleteket :) én is tudtam írni egyet :) és tudtam a barátnőimnek adni ötletet :)
2014. márc. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!