Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra kene hazidolgozat?...

Holnapra kene hazidolgozat? (tobbi lennt )

Figyelt kérdés
Holnap tori orara kene egy egy oldalas hazidolgozat Winston Churchillrol. beirtam google-ra es valami hulyesget adott ki. valaki tudna segiteni nekem? megkoszonem :))

2014. márc. 16. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Juuuj, mára kell, és még semmi!... :D
2014. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Wikipédiával nagyon mellé nem lőnél. Meg böngészhetnéd 1 másodpercnél tovább is a Google-t nyugodtan. Az első lapon csak értelmes találatok vannak.
2014. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Hülyeséget adott ki", ezen eldobtam az agyam. Ha tudod, hogy hülyeség, akkor nyilván nagyon okosnak kell lenned az adott témakörből, hogy összerittyents egy egyoldalas házidogát. Biztos menni fog, hisz csak a legjobbak hagyják az utolsó pillanatra!
2014. márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Na, sikerült végül megírnod?
2014. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!