Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Arany János és Petőfi Sándor...

Arany János és Petőfi Sándor barátságáról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Értekező fogalmazás formájában írjatok beszámolókat,amikről tudtok,vagy linkeljetek olyan oldalakat ahol ezekről olvashatok.

2014. márc. 18. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"Értekező fogalmazás formájában írjatok beszámolókat,amikről tudtok,vagy linkeljetek olyan oldalakat ahol ezekről olvashatok."


Mi? Hogy írjuk is meg helyetted a fogalmazást? Meg a google kidobta linkeket illesztgessük be neked? Hát azt részemről lesheted. Még úgy kattintottam rá a kérdésre, hogy írok arról amit tanultunk meg olvastam, de ez a szöveg... A feneked kitörléséhez is segítséget kérsz?

2014. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent.
2014. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nah persze... meg írjuk meg a házidat.. mih? :D

"Hallgatni Arany, beszélni Petőfi"

Ez alapján biztos jó barátságban lehettek :)

Én beírnám zárógondolatként ;):P

2014. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!