Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolból van egy feladat és...

Angolból van egy feladat és nem értem. A tanár nem magyarázta el, hogy mit is kell csinálni. Valaki segítene egy példával?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből én sem jöttem rá, mit nem értesz.
2014. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval a feladat:


Read the situations below and write what the following people should or shouldn't do.


Mr and Mrs Mann want to buy a birthday present for their sixteen-year-old son.

They_____________________________________________.


***


Úgy szól, hogy van egy helyzet (ajándékozás), és neked írnod kellene a "should (not)" segédigével olyan mondatot, ahol arról írsz véleményt, mit kellene vagy nem szabadna csinálniuk. Eddig érted? Tudod, hogyan használjuk a should-ot?

2014. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem már, csak most azt nem tudom, hogy ilyenkor mit kell vagy mit nem szabad csinálni.
2014. márc. 23. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ehhez már nem angolul kell tudni. Mi az, amit, nem szabadna csinálniuk? Pl. ne adjanak a gyereknek kézigránátot ajándékba. Na, valami hasonlót, csak reálisabbat, pl. ne vegyenek túl drága ajándékot, vagy vegyenek valamit, amiből tanulhat stb.
2014. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. márc. 23. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs kep a feladathoz? Vagy valami leiras, pl. a gyerek cukorbeteg?

Mert akkor, they should not buy any gift that contains sugar... ilyesmi.

2014. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!