Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi ezeknek a feladatoknak a...

Mi ezeknek a feladatoknak a megoldasa es hogyan kell kiszamolni? (Surgos)

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Na de ennyire sürgős? :D
2014. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt,csak telon vagyok. Gyokalatt 3x-1gyok vege minusz gyokalatt x-1 ez egyenlo gyokalatt x+1 ez az elso pelda. Masodik: x-2 torve x-3 mal plussz 15 torve xnegyzet minusz 3x ez egyenlo 6 torve x-3 mal minusz harom ketted..bocsi de csak igy sikerult leirni elore koszonom
2014. márc. 25. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

sqrt(3x - 1) - sqrt(x - 1) = sqrt(x + 1)

Máskor inkább így írd ki.

Itt van egy hasonló feladat részletesen leírva:

[link]

Ez alapján nem tudnád önállóan megcsinálni?

2014. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem kesz vannak..ezek felmeros feladatok..csak kivancsi lennek h jok e az eredmenyek ha pedig nem akk a szamolasotok menete alapjan megneznem h mi a hiba..
2014. márc. 25. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Máskor írd le te a megoldást és megnézzük, hogy jó-e:

[link]

2014. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsoban kihagytad a harom kettedet de mindegy nagyon szepen koszonom..az elso jo..a masodikban nekem 2 jott ki..
2014. márc. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!