Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene?! Irodalom...

Valaki segítene?! Irodalom sürgős (holnapra)

Figyelt kérdés

s


Valaki segítene?!


Irj vádbeszédet a költő ellen(születésnapomra vers, tiszta szívvel miatt ektanácsolta J.Attilát a tanári pályától) Horger Antal professzor nevében! Használd a következő szavakat!erkölcs,még hogy,miféle,katedra,fenyegetés,nemzedék,jövő,értékAmit én irtam a fele szó nincs benne, és nem tudom hogy mit irjak. Ebben kéne segíteni elöre is köszi


2014. ápr. 7. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztelt Bíróság!


A vádlott,nevén nevezett József Attila több szempontból is bűnös!

"Tiszta szívvel" c. költeménye,alapjaiban rengeti meg annak a felfogásnak az eszméit amit egy hazaszerető ember magáénak vall.Megkérdőjelezi az erkölcsöt,képes az ördöggel szövetkezni.Veszélyes,és fenyegetést jelent a jövő nemzedékére mivel olyan értékeket vall,és híresztel ami teljesen szembemegy a rendszerrel.

Teljesen felháborító hogy képes lenne mások kárára cselekedni,még hogy ő tanárnak?

Adjam a kezébe a jövő nebulóit? Adjam a kezébe a hazám legnagyobb kincsét?Hagyjam hogy katedrán szavalja a műveit,és ezzel ártson a hazának?

Miféle hazafi volnék ha ezt tenném?

Teljesen kizárt!

József Attila nem tanárnak való!

Ezért én,Horger Antal ,József Attilát eltanácsolom a Szegedi Egyetemről.


_______________

kb. ezt írnám ha óra előtt 5 perccel dobnám össze.

2014. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!