Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Legyetek szívesek segíteni,...

Legyetek szívesek segíteni, fizika házidogáról van szó? (ide nem kérdőjel kellene)

Figyelt kérdés
Nahh szóval van egy ilyen csoportos előadás amit meg kell csinálnunk és nemes egyszerűséggel rámsózták az osztálytársaim azt amiről kb. annyit tudok mint egy vödör lazac... A harapófogó működésének fizikai háttere,harapófogó fajtái kellenének. Legyetek szívesek nem leszólni... előre is köszi
2014. ápr. 9. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést így kellett volna kiírni: "Mi a harapófogó működésének fizikai háttere, és milyen fajtái vannak a harapofogónak?"


A harapofogó a kétoldalú emelők egyik példája (pontosabban két darab kétoldalú emelő). Pl. itt olvashatsz róluk:

[link]

De olvass még utána. Ennyiből ki lehet fejteni a lényeget.


Őszintén szólva nem kevés időt töltöttem el eddig műhelyben, de harapofogók közt eddig csak méretbeli külnbségeket láttam. Nem tudok arról, hogy lenne több fajtája.

2014. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm :D a tanár mondta hogy fajtái stb. én szerintem a harapófogó már maga egy fajtája a fogóknak
2014. ápr. 9. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony, létezik még a nyafogó. :D
2014. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!