Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írnom kell egy fogalmazást az...

Pamuk Norbert kérdése:

Írnom kell egy fogalmazást az alföld tájáról 15 mondatban ezeket szavak bele kell írni:artézi víz, tökéletes síkság, artézi síkság, mezőgazdasági talaj, Tisza, mellékfolyók, Hortobágy, deflácios tavak, termál víz, folyószabályozás, éghajlat. E?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 16:12
 1/1 anonim válasza:
Figyelj kerülöm a sablon szövegeket meg ilyesmik.De most komolyan ez a ki@&sz;tt házid!!Én amikor az Alföldről gyűjtöttem egy olyan oldalról csináltam aminek az a neve,hogy wikipédia. Gondolom ismered.Vagy ott a tankönyved.Ezek alapján összetudsz hozni egy speckó fogalmazást:)De mondok pár dolgot.PL:Tökéletes síkság ez maga az Alföld,Tisza mellékfolyói:Sajó,Bodrog,Körös,Maros,Szamos,Zagyva...,Hortobágy:a nemzeti park(szürkemarha)Remélem segítettem valamit.
2014. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!