Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A köszivű ember fiaiban a...

A köszivű ember fiaiban a pozitiv s negativ szereplők?

Figyelt kérdés

Meg még pár kérdés.....

1.valaki valakivel csinálta de ki???

Valaki valakivel forradalmi párbajt vivott.

2. Valaki valaki helyett meghalt egy tévedés miatt.

3. Valaki valaki halála után a végrendelkező akaratával ellentétesen cselekedett.

4.Valaki ,valakinek szívesen lett volna a menyeasszonya pedig a szíve másvalakié volt .

5. "Megölte az akit te szeretsz az akit én szeretem! Megölöm és azt akit te szeretsz!"

Ki ölte meg.kit?

Ki mondta e szavakat???

huh van még több is de mind1 nagyon köszönöm aki segit megment az 1 es től de ilyen hülye kérdéseket még a neten sincs!!! :)


2014. ápr. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

pozitív: Baradlayné Mária, Baradlay Kazimir, Tallérossy Zebulon, Baradlay Ödön, Rideghváry Bence, Mindenváró Ádám

Baradlay Richárd

negatív: Plankenhorst Alfonsine, Lánghy Bertalan, Plankenhorst Antoinette, Pál úr, Szalmás Mihály


1 Haynau Boksa Gergővel

2. Baradlay Ödön, Baradlay Jenő helyett

3. Pál úr

4. Alfonsine Tallérosy Zebulonnak

5. Lánghy Bertalan Palvicz Ottót - Bertalan mondta.

2014. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ilyen hülye kérdéseket még a neten sincs!!!"

A könyvben vannak a válaszok. Nem netezni kéne, hanem olvasni.

2014. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. kommentelő nagyon szépen köszönöm! :)
2014. ápr. 16. 14:59
 4/4 A kérdező kommentje:
1 kommentelő irtam privibe légyszi válaszolj ...!!!!!
2014. ápr. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!