Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A tíz kicsi négerről valaki...

A tíz kicsi négerről valaki olvasónaplót írni nekem?

Figyelt kérdés
Szünetben el kellett volna olvasnom csak elfelejtettem és holnapig már nincs időm. Olvasónaplót sehol sem találok a neten. Ha sikerülne akkor 5-ös lennék szóval nagyon nagyon örülnék.

2014. ápr. 24. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ötöst akarsz akkor nosza ugorj neki, és olvasd el. 1 nap alatt kiolvasod, mert annyira jó könyv, hogy nem fogod tudni letenni. Az egyik kedvencem, és nem is vastag könyv. Szóval még ma ki tudod olvasni.
2014. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki más tollaival ékeskedik, az csak ne legyen jeles...
2014. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog senki A4-es oldalakat írni neked.

Viszont tessék pár link:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=t%EDz+kicsi+..


Röviden:

Amennyire én emlékszem, de már nem biztos, kavarodik a sorozat a film és a könyv.

De úgy volt, hogy egy szigetre hívtak 10 embert, volt tíz kis szobor is, az emberek titokzatos körülmények között meghalnak sorjában, egyre jobban félnek. Az egyikük kamuhalott volt, az utolsó felköti magát önszántából, és akkor kiderül, hogy ki volt az aki kamuhalált halt. Ő elvileg meg fejbe lövi magát egy kikötött pisztollyal.

2014. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!