Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szent Péter esernyőjéhez...

Szent Péter esernyőjéhez tudnátok segíteni? Többi lent! HOLNAPRA KELL!

Figyelt kérdés

Nos, elolvastam a könyvet, itt szenvedek már egy csomó ideje a gp előtt, de erre a pár kérdésre nem tudom a választ. :( légyszíves segítsetek!! HOLNAPRA KELL!!

-kéne a könyvből egy idézet Gregorics Pál jellemzése, ahogy az író mutatja be, belső tulajdonság alapján

-Mi az intelligencia szó jelentése a könyvben?

-Kik tartoznak a bábaszéki intelligenciához a regényben?

-Az utolsóra pedig szeretnék egy URL-t, a kérdés pedig ez : Milyen ruhát viseltek a felvidéki polgárok a XIX. században? Rajzold le, és nevezd meg a ruhadarabokat!


Normális válaszokat kérek!! Előre is köszi :)



2014. máj. 4. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsóban segít a barátod a google. Ha ezt az oldalt tudod használni, akkor azt is. Beírod és lesz találat a képkeresőben: XIX század népviselet felvidék. Vagy csak felvidék nélkül, esetleg felvidék helyett tótot vagy palócot is beírhatsz.


A másik két kérdésben is lehetnél önálló: ha már lusta vagy fellapozni a könyvet és kiírni belőle a megfelelő részeket, akkor legalább a netes keresőt tanuld meg használni.

Ne youtube-on vagy viccoldalakon lógj amíg mástól várod a megoldást, mert ezt megkeresni nem több 20 percnél.


Ha ennyi időd nincs, akkor vállald be az elégtelent.

2014. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na figyelj! eléggé bunkó vagy, és nem értem h akkor miért vagy fent az oldalon ha nem segítesz. ha zavar a kérdésem akkor nem kell válaszolni rá. egyébként ez egy tavalyi jegy volt és 5-ös lett szóval szíívtaad! :P
2014. okt. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!