Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Robinson Crusoe palackba zárt...

Robinson Crusoe palackba zárt segélykérő levelét kellene megírni a lakatlan szigetről, amelyben segítséget kér?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ird meg!
2009. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és akkor most írjuk meg helyetted, vagy mi?:D
2009. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szeretném mert nem tudom mit irjak
2009. dec. 27. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

ha még mindig nem tudod, én írok egy mintát, bár már eltelt majdnem egy év.

szóval:


Helló mindenkinek!

Robinson Crusoe vagyok, haveroknak csak Rob. Ha bejövök neked, szólíts te is csak Robnak.

Na az a nagy harci helyzet, hogy itt vagyok egyedül valami sz@r helyen, valami sziget lehet vagy nem tudom, mert más nem nagyon van itt ember csak én. Pedig már lassan 15 éve itt esz a rosseb. Na képzelheted hogy nézek ki! Míg a saját házamban laktam, barna zselézett hajam volt, rendszeresen gyúrtam és borotválkoztam. Most meg? Hosszú a hajam és szakállam nőtt. Olyan szőrös vagyok mindenhol mint egy gorilla. Múltkor jött is erre valami ember de azt hitte majom vagyok és elfutott. Hiába üvöltöttem mint egy csimpánz, nem hitte el hogy ember vagyok. Nem kellenék már egy nőnek sem. Pedig már szexhiányom is van. A kezem már unom.

Töltött káposztát is ennék már. Vagy egy jó csirkepaprikást.

Segítesz? Könyi! Könyi! Meghálálnám. Magam se tudom hol vagyok, de lécci keressetek meg mert már nagyon unatkozok.

Szeretettel ölelem azt, aki e levelet megtalálja:

Rob

2010. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!