Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki jó németes? Egy szövege...

Valaki jó németes? Egy szöveget kéne lefordítani.

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy van ez a szöveg németül? Kerestem egy középiskolát. A célom az, hogy az érettségit letegyem. Ha végeztem a sulival, lehet továbbtanulok. Felnőttkoromban gépészettel kapcsolatos munkát szeretnék. Illetve szeretnék egy feleséget pár gyerekkel. Ez a házi feladat, a google fordítótól és egyébtől kíméljetek légyszi.
2014. máj. 14. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Ich habe eine Mittelschule gesucht. Mein Ziel ist, dass ich die Graduation gut machen kann. Wenn ich die Schule beende, wird ich vielleicht Gymnasium/Universitat besuchen. Als ein Erwachsener möchte ich mich mit Technik beschaftigen.Ich möchte noch-(ha összefüggő a szöveg) eine Ehefrau mit einigen Kindern.

Nem vagyok valami jó németes, de egy ált./közép sulis tanár 100% elfogadja

2014. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. máj. 16. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk az érettségi nem "Graduation"-

(Hanem Matura)

2015. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Célom az érettségi (letétele)

(Mein Ziel ist die Reifeprüfung zu bestehen)

2015. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!