Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » KÉRLEK SEGÍTSEN AKI CSAK TUD!...

KÉRLEK SEGÍTSEN AKI CSAK TUD! Se ő se én nem vagyunk jók matekból és nem tudjuk mitévők legyünk. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 15. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mikorra kell? Este lehet, hogy meg tudnám csinálni, ha ráér addig.
2014. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát igazából kb 25 perc van még rá ://
2014. máj. 15. 12:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Több feladathoz is hasznos lenne ezt a videót megérteni/megtanulni:

https://www.youtube.com/watch?v=lWfRzNGPBcY

2014. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát hidd el mi mindent próbáltunk de tényleg olyan ez nekünk mint kacsának a pingpong asztal :D
2014. máj. 15. 12:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy most írtok belőle dogát! Hát, akkor megszívtátok...
2014. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
csak barátnőm ír én meg itthonról "segítek" :D
2014. máj. 15. 12:36
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Pedig ezek nagyon könnyű feladatok... Ha a barátnőd nem tudja megcsinálni, akkor vagy nem figyelt órán, vagy nem írta meg a leckét, vagy nem tanult rá, vagy ezek véges számú kombinációja.
2014. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

amúgy én bevallom hogy soha nem tudtam matekozni soha nem érdekelt soha nem írtam leckét soha nem figyeltem órákon de ő meg ennek a szöges ellentéte

mindig tanul mindig kész a leckéje (otthon szigorúan ellenőrzik) szóval ő tényleg megpróbál mindent

2014. máj. 15. 12:40
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor ezeknek a rutinfeladatoknak menniük kell.


Vagy lehet, hogy otthon csak azt ellenőrzik, hogy van-e csinálva valami?

2014. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

1.c) feladat:


cos(alfa) = négyzetgyök(1-sin^2(alfa))


tg(alfa)=sin(alfa)/cos(alfa)


ctg(alfa)=cos(alfa)/sin(alfa)


1. d) feladat


ctg(alfa)=1/tg(alfa)


tg(alfa)=sin(alfa)/cos(alfa) és sin^2(alfa)/cos^2(alfa)/1 alapján kiszámolható sin(alfa) és cos(alfa) is. (Érdemes sin(alfa) és cos(alfa) helyett x-t és y-t használni, akkor kevesebbet kell írni).


6. feladat


A létra egy derékszögű háromszög átfogója, amelynek a talajjal érintkező pontjánál lévő szöge 54 fok. A kérdés ennek a háromszögnek az alapja, ami éppen átfogó*cos 54 fok.

2014. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!