Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap vizsgázom biológiából...

Holnap vizsgázom biológiából (8. oszt. ) és nem tudom sosem megtanulni mert sok időt vesz igénybe. Ezért jó, gyors és értelmes tanulási módszert tudnátok- e ajánlani? Nem azért nem tudom mert hülye vagyok mert tanulás nélkül kb. :4,3 átlag mindig van

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 17:53
 1/6 reptoid ***** válasza:
A lustaságra nincs gyógyír. Magadban kell lefociznod.
2014. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Olvasgasd a könyvet, és egy-egy kis rész után mondd vissza magadban, de ne szó szerint. Ez arra fog késztetni, hogy próbáld megérteni. A magolás szóról-szóra semmit sem használ.


És fontos, hogy ha hosszú távon szükséged lesz erre akkor inkább este, fáradtan tanulj, mert olyankor a hosszú távú memória dolgozik.


Ha pedig csak most kell gyorsan, akkor kelj föl hajnalban és akkor pár héten belül valószínűleg elfelejted egy részét, de fele idő alatt tanulod meg.


A 8.-os biológia pedig nem olyan borzasztó.

Sok sikert. Hajrá! :)

2014. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lusta vagyok csak egyszerűen nem értem pedig az összes többi tantárgyat igen! Köszi második válaszoló :)
2014. máj. 20. 18:05
 4/6 reptoid ***** válasza:
Pont azt mondtad, hogy okos vagy, minden más megy, csak erre nem szánsz elég időt. Mi ez, ha nem lustaság? :D
2014. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egész éves anyagból?
2014. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen vizsga?

Osztályozó?

2014. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!