Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jókai Mór: A Kőszívű ember...

Szarturo kérdése:

Jókai Mór: A Kőszívű ember fiai 1. Ki a legellenszenvesebb szereplő? 2. mutasd be a regény helyszíneit . Elég kettő helyszín rövid jellemzéssel . 3. Miért volt nehéz az olvasó napló elkészítése egy oldalas fogalmazásba?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 21:50
 1/3 anonim válasza:
Őszinte leszek: El kellett volna olvasni és tudnád,amúgy pedig általában az irodalom tankönyvek foglalkoznak hasonlókkal.Lapozd át és nézd meg ír-e valamit ezekből.Én olvastam és ezért tudom,de ha már el nem sikerült olvasni legalább olvass bele néhol és majd rájössz.(Amúgy ezt nem genyaságnak szánom,hanem tanácsnak)
2014. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jöttem ki a korházbol... es nemsokara kell
2014. máj. 24. 22:59
 3/3 anonim válasza:
Neked Titinek hívják a tanárod? Ugyan ez a házim😄 de nem tudom
2023. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!