Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást fogunk írni...

T Ü N D E kérdése:

Fogalmazást fogunk írni Tartuffeből. Tartüffe bizalmasa voltam! (azaz úgy kell le írni a fogalmazást mintha én lennék Tartuffe vagy bárki a Tartuffeből. Nemtudom, hogyan is kezdjek hozzá. Segítene nekem valaki, hogy hogyan is kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

#Tartuffe #bizalmasa voltam
2014. jún. 3. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogalmazást úgy érdemes megírni, hogy lássák, hogy ismered a történetet és igyekezz a Tartuffe álláspontját támogatni, hiszen a bizalmasa voltál, bár a cím alapján pont lehetsz az ellenkező állásponton is. A tanár valszeg azt fogja értékelni, ha látja, hogy ismered a sztorit és le tudod vonni a levonandókat. Erre kell törekedni, amúgy meg szerencséd van, mert ez a téma elég szabad játékot enged ezen belül.
2014. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát okés,csak nem olvastam el a könyvet hanem csak tartalmat kerestem a neten és fogalmam sincs hogy miről szól és keddre kell a fogalmazás és sehogy se állok vele eddig.
2014. jún. 4. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!