Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Trigonometrikus egyenlet. Mi ez?

Trigonometrikus egyenlet. Mi ez?

Figyelt kérdés
Tök hülye vagyok ehhez, év végi jegyem függne attól, hogy megcsináljak holnap 2 feladatot ebből, de hozzákezdeni sem tudok. Nagyon hálás lennék, ha valaki megtudna itt nekem oldani pár feladatot, hátha megértem :/ valami legkönnyebb kategóriásra gondolok, nem másodfokú meg ilyenek.

2014. jún. 3. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy ma a csúcs. Legalább egy kérdést próbálnál feltenni? Csináljunk itt neked tornamutatványokat? A könyvedben meg van oldva pár feladat.
2014. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább kérésem volt, mint kérdésem, és gondolom azért kérdeztem meg itt, mert a könyv nagy tudományos mondandójából csipetnyit sem értek.
2014. jún. 3. 18:04
 3/7 anonim válasza:
Kicsi szívem, ez így nem fog menni. Az emeltes csoporttársamnak, aki úgy panaszkodott mint te, ugyanazt ajánlottam, amit most neked fogok: leülsz a matek cuccoddal. Meglepő, igaz? Kinyitod azt a könyvet, mert akár hiszed, akár nem magától nem fog kinyílni. Bármelyik tankönyvcsaládhoz tartozik, fogsz benne példafeladatot találni. Egy "legkönnyebb kategóriás" feladatot, mondjuk amit levezettek már neked újraoldasz. Az sem árt, ha az órai munkát átnézed, ne most tanuljuk már meg hogy kell tanulni.
2014. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam történetet írni de úgy látszik szükséges.... röviden: matek tanár nem tud tanítani mert van pár hülye gyerek az osztályban akik miatt nem lehet ---->ezt ofő le*zarja mert benyaltak neki, így nem tesz semmit -----> fél osztálynak írnia kell ebből de senki nem érti, és én sem leszek a megváltó ------> matek tanár gyűlöli már az osztályt 4 gyerek miatt ------> olyan dolgot kéne megtanulnom könyvből amiből 1 szót nem értek, mert egész évbe nem vettünk semmit, mert fél évig matek tanárunk se volt, most meg a könyv második felét vesszük. Mentségemre szolgáljon, hogy többször is átolvastam és próbáltam megoldani feladatokat, de tanár nélkül egész évbe? csak annyit kérnék hogy pl ezt sin (x) = 1/2 ezt vagy ehhez hasonló feladatot valaki segítsen megoldani...
2014. jún. 3. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon:

[link]

ha lejjebb görgetsz, találsz ilyen címen egy csomó, kidolgozott feladatot.

2014. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre egy rendes válasz, köszi :)
2014. jún. 3. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Na de tipikusan az ilyen jellegű feladatok vannak benne gyönyörűen kidolgozva a tankönyvben, esetleg még színes ábrával is. Ha itt leírja valaki, attól mennyivel fogod jobban érteni, mint ha a könyvből olvasod el? Én szívesen segítek annak, aki megmondja, mit nem ért, na de fölösleges munkát nem szeretek végezni.
2014. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!