Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon fájdalmas dolog megkösz...

Nagyon fájdalmas dolog megköszönni egy választ?

Figyelt kérdés
Megoldjuk a holnapi házi feladatát, és annyit nem képes odabüfögni, hogy KÖSZÖNÖM. Nem elég hogy s.gghülye, még bunkó is. Tisztelet a kivételnek.
2014. jún. 3. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van !



XD

2014. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a kivétel. Én azt szoktam, hogy két nap után ráküldök egy privátot ezzel a szöveggel:

"Szívesen. Sikerült segítenem?"

Válasz ritkán kapok. Néha azt írják vissza, hogy nem értették meg, magyarázzam már el még egyszer. Nem értik az üzenetem lényegét, és még akkor sem írnak egy "Köszi!"-t.

2014. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Képes vagy észrevenni más szemében a szálkát, de sajátodban nem látod a gerendát?
2014. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért egyre ritkábban szoktam válaszolni a kérdésekre.

Az átlag kb 10 válaszból 2-re jött hogy "köszi" vagy "nagyon köszönöm a segítséget". Lehet hogy túl nagy az elvárásom de nekem jól esik ha ezt irják mert akkor úgy érzem hogy segítettem is, és nem csak egyszerűen házi feladat megoldónak használtak.

2014. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van aki megköszöni
2014. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!