1,mit jelent az,hogy egy vezetőn az áramerősség 1,2 A?

2,Rákapcsolgatunk-e a tekercsre egy 12v-os akkumulatort ha a vezetek szigeteleset veszelyezteto melegedes miatt a tekercs megengedett maximalis aramerossege 2A ?


Kerlek segitsetek!!!


2014. jún. 4. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
most ott nyomatod az okostelefont a pad alatt? haha, szívás
2014. jún. 4. 09:24
 2/2 Bugya Péter ***** válasza:

1. 1s alatt a vezető keresztmetszetén 1,2 C töltés halad át

2. R=U/I -> I=U/R.

ha 2A-t meghaladja az érték, akkor lesz NEM a válasz...

2014. jún. 4. 09:25