Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan ertelmeznetek ezt az...

Hogyan ertelmeznetek ezt az alabbi idezetet?

Figyelt kérdés

Mit irnatok rola?

Az ember megszenteli a helyet.

(komoly valaszokat legyszi)


2010. jan. 6. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt Romániában, Parajdon jártunk, Csodálatos környezetben egy kis panzióban meg szálltunk. Körülöttünk zajlott az élet, az ottani emberek dolgoztak a földeken. A legszegényebbjei pedig kéregettek a turistáktól pénzt meg élelmet. A panziótól nem messze lakott egy nagyon szegény család. A házuk inkább viskónak nézett ki, de benne 7 ember lakott köztük a gyerekek is. A sóbánya nem messze volt tőlük, és az egyik gyermekük egy cserfes kislány volt, aki előszeretettel megmutatta nekünk a környéket. Virágot szedtünk, kiültünk a dombtetőre kavicsokat és kisebb termésköveket szuvenírként becserkészni. A táj szépsége, és varázsa annyira lenyűgözött minket, hogy megálltunk egy helyen és terméskövekből kiraktunk egy nagy H betűt, elmondtunk egy imát, azzal a gesztussal megszenteltük azt a helyet, amit sohasem fogunk elfeledni. Ennyi a történetem. Remélem segítettem
2010. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen,am Parajd mellett lakom szinte;))
2010. jan. 6. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem! Micsoda véletlen! Minden jót kívánok neked az életben. Nagyon jó volt ott, soha nem felejtem el.
2010. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hehe koszi:) hat gyere meg errefele;) meg sok csodas taj van pl Csiksomlyo:) erdemes ide eljonni:)
2010. jan. 6. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom voltunk a Békés szorosnál, a Gyilkos tónál. Gyergyószentmiklóson egy néptánc csoporttal. Hehe, Nekünk nem térkép e táj!!!!!!
2010. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe akkot annak orulok:)
2010. jan. 7. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!