Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fiai olvasónap...

A kőszívű ember fiai olvasónaplóba kéne:-Mi a véleményed Haynau é Alfonsine találkozásáról? -Jókainál a rossz oldalon is állhat tisztességes alak:ilyen például Palvicz Ottó. Hogyan kapcsolódik a főszereplőkhöz? Mit tudunk meg gyermekéről?

Figyelt kérdés

Légyszíves válaszoljatok

Előre is nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 27. 17:23
 1/4 telihold0516 válasza:

A fősuereplőkhöz úgy kapcsolódik, h Alfonsinenak van tőle egy fia, Richárdot üldözi, mikor Richárd és.a csapata megszökik Magyarországra, háromszor párbalyozik Richárddal, a harmadiknál megsérül és meghal, de halála előtt még megkéri Richárdot, h keressr meg a fiát.

A fiáról az epilógusból tudunk meg egész sok dolgot, de én már nem igazán emlékszem, cdak arra, h kiment Amerikába .

Szerintem az epilógust olvasd el :)

2014. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!:) De mi az az epilógus ?
2014. júl. 29. 14:52
 3/4 telihold0516 válasza:
Szia nem olvastad a könyvet? Az epilógus a könyv utaó fejezete, amiben megtudjuk h kivel mi történik az elkövetkezendő években. Amit priviben írtál azt sajnos nem tudom, mert én tavaly voltam hetedikes és és nekünk el sem kellett olvasni az egész könyvet, csak egy olvasónaplót. (viszont abból sok rész hiányzik, úgyhogy sztem ne csak a filmet nézd /olvasónapkót olvasd el)
2014. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia,hát még nem olvastam el ..:/ De a fimet megnéztem és az olvasónaplóba is belekezdtem. Megvan az epilógus!:) Köszönöm szépen a segítséget!!!:D
2014. aug. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!