Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sulikezdés előtt mit ajánlott...

Sulikezdés előtt mit ajánlott csinálni?

Figyelt kérdés
9. osztályos kéttannyelvűs leszek szeptembertől, és 3 új tantárgyam lesz: angolul töri és föci, német. A tavalyi évem is nagyon nehéz volt már, és most ráadásul sokkal több órám is lesz ( 3x8,2x7)...Szinte egész nyáron olvastam és én nem undorodok a sulitól (főleg az új tanévektől, mivel engem ez a kihívás csak lelkesít, viszont idővel ez is alább hagy és utána jön a lustulás)!
2014. aug. 17. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
lefogyni, sportolni, barnulni, hajat növeszteni, körmöt festeni, sminkelni, szoknyát rövidíteni:D
2014. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogyókúra az örökérvényű :D
2014. aug. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D Esetleg valami szellemi dologgal kapcsolatos tanács?
2014. aug. 18. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár én egész nap csak ülök és bambulok (szintén 9.-es leszek, nagyon várom), szerintem kutasd ki a leendő osztálytársaidat, vagy nézegesd a suli honlapját, vegyél német szótárat (én is vettem, mert nekem is új tantárgy), kezdj filmmaratonba, takarítsd ki a szobádat, íróasztalodat, vagy rendezgesd át a holmijaidat :) esetleg szortírozd ki azokat a ruháidat amik nem kellenek, és add őket oda egy nem olyan tehetős ismerősödnek ,stb. :)
2014. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már a 7-8. osztályt is gimiben töltöttem mivel hat osztályosba kezdtem... Szóval az osztályomat már rég ismerem :-D. De a takarí
2014. aug. 18. 15:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Na szóval a takarítással kapcsolatos dolgokat viszont megfogadom :)
2014. aug. 18. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Pihenjél még egy utolsó kört,de ha esetleg mégis készülni szeretnél,akkor mikor megkapod a tankönyveidet,tanulmányozd őket és keress a nehezebbnek tűnő tananyagokhoz a neten segítő oldalakat,segédanyagokat.


A lehetséges osztálytársakat szerintem is keresd fel a Facebookon,hogy besaccolhasd kábé milyen típusú emberekből fog állni a társaság.

2014. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!