Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ábel a rengetegben Olvasónapló...

Ábel a rengetegben Olvasónaplót hol találom meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne,hogy olvasónaplót kéne nekem csinálnom ebből a könyvből,de sajna sehol nincs meg a könyvtárban,és a könyvesboltban is meg kéne rendelni,de ahoz már késő lenne mert addigra kérnék az olvasónaplót.

Szóval,szeretném a segítségeteket kérni,hogy linkelnétek nekem olyan oldalt ahol tényleg le van írva a rendes olvasónapló amibe semmi hiba nincsen (fejezetenként kellene) vagy aki már megcsinálta esetleg felvenné velem a kapcsolatot és leírná,hogy hogy írta???

Azoknak meg nagyon megköszönném akik a saját olvasónaplójukat lefotóznék,vagy esetleg leírnák (Amit saját maguktól csináltak)????! :)

A válaszokat előre köszönöm!

További szép napot :)



2014. aug. 21. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az interneteg ezer helyen fent van a könyv, elég lett volna csak kinyomtatni:

[link]


Az olvasónaplót szintén ezer helyen megtalálod a neten, beírod a keresőbe, hogy "Ábel a rengetegben olvasónapló" és már válogathatsz is.

A technika világában élünk, tessék használni az internetet!

2014. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarnék vitába szállni,de fent leírtam,hogy a legtöbb helyen hibás az olvasónapló,magát a net könyvet leszedtem (rengeteg helyről) ,de nem indítja el a gép :(
2014. aug. 21. 23:04
 3/4 A kérdező kommentje:
De köszönöm a linket :)
2014. aug. 21. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azt írtad, hogy a legtöbb helyen hibás, hanem hogy olyan olvasónaplót kérsz, amiben semmi hiba nincs. :) De honnan tudod, hogy a legtöbb olvasónapló hibás, ha nem is olvastad a művet?


(Töltsd le az Adobe Reader nevű programot, mert később még hasznodra válik)

2014. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!