Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lenne 8. kédésem a légy jó...

Lenne 8. kédésem a légy jó mindhalálig ólvasonaplómhoz!?

Figyelt kérdés

1.A régi tanítási módszerek közül mit alkalmaznál a mai korban is,és mi az amit a nem?Válaszodat indokold is(erre nem tudtam mit írni)

2.Hogyan lesz Misi Török János és Doroghy Bella kapcsolatának eszköze?Részletezd!

3.Mivel egészíti ki a kis Nyilas Misi a család jövedelmét?

4.Írd le Misi napirendjét a hét minden napjára vonatkozóan!

5.Hogyan zajlott Misi tárgyalása? Írd le annak állomásait!

6.Mely tulajdonságokat tartod pozitívnak,és melyeket negatívnak? (min.3-3 példa) Egy-egy jelenettel támaszd alá állításodat!

7.Hol hangzik el először a regény címében szereplő mondat és milyen összefüggésben?

8.A regény történetét mikor és milyen formában dolgozták fel?



2014. aug. 23. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, ha elolvasnád a könyvet, mindegyikre tudnál válaszolni. Az elsővel annyit segítek, hogy pl. a tanárok fegyelmezési módszereit kell összevetned a maiakkal. Az indoklást pedig példákkal teheted meg... :) A 8-asnak pedig nézz utána neten!


Egyébként jó olvasást, nagyon szép és tanulságos történet, ráadásul nem is túl hosszú! :)

2014. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rövidítetett elolvastam,bár elég hosszúnak tűnt,de szerintem jó könyv(az egri csillagok után elment a kedvem a kötelezőktől,de ez egész jó volt:)

Amire még így sincs válaszom:1.4.5.8. kérdés

Az 1.4. és 5-re nem jöttem rá a rövidítettből,a 8.-at pedig sehol nem találom:/

Ha valaki tudná a választ valamelyik 4-re annak nagyon hálás leszek! :)

2014. aug. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!