Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Levegő oxigén szén-dioxid...

Levegő oxigén szén-dioxid petróleum földgáz? Benzin ecet víz alkohol hypo? Réz szén vas ólom aluminíum? Alkohol tinta jódoldat higany málnaszörp? Fa papír borszesz benzin kősó? Cukor mészkő konyhasó ecet alkohol?

Figyelt kérdés

Kémia házi!

Melyik a kakukk tojás és a többibe mi a közös!


2014. szept. 4. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit használnád a buksid kb 1 perc alatt rájöhetnél......
2014. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálom a házid, utána megdughatom a barátnődet? Vagy mit kapok érte?
2014. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! Hogy is van amit máshol nem mertél.. Azt itt megkérdezheted!! Nem??
2014. szept. 4. 16:24
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezért kérdezem, hogy mit kapok, ha én megoldom a házidat.
2014. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha mi most idehányjuk a válaszokat attól Te még baromira nem fogod megtudni hogy miért az a válasz. PLUSZ az IQ-d ugyanilyen logikai feladványokkal fejlődik.


De szívesen segítek.

Első körben: Az első felsorolásban milyen jellegű anyagokat látsz?

2014. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon bunkó lenni, de nem korepetálása van szükségem hanem a válaszokat szerettem volna megtudni a beteg bartnőm részére ha érdekelne!
2014. szept. 4. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Jaj, persze, a beteg barátnő akinek a mamája is épp most halt meg, a kisfia meg rákos.
2014. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom h te hány éves vagy de abba biztos vagyok h nem veszítetted el még egyetlen olyan embert se aki közel állt hozzád! Ennek az oldalnak tuttomal az a lényege h az emberek a kérdéseire választ kapjanak!
2014. szept. 4. 16:48
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez az oldal egy nagy szar szépen mondva!
2014. szept. 4. 17:01
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, pajtás, miattad, meg a hozzád hasonlók miatt.


A házi feladat nem gyakori kérdés, nincs itt semmi keresnivalója.

2014. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!