Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitetek leforditani egy pár...

Segitetek leforditani egy pár mondatot angolra?

Figyelt kérdés

Tegnap azt a feladatot kapta a kis tesom angol orán,hogy irjak le mit csinaltak a vakacioba.


A vakacio nagyon jol telt.Sokat pihentem,jatszottam.Voltam allatkertbe, falun illetve a hegyekbe.Nagyon jol ereztem ott magam.Ahogy kozeledett az iskola,mar vartam,hogy lathassam ujra az osztalytarsaimat.

Ennyi lenne,elore is koszonom!



2014. szept. 9. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Holiday was fine. I relaxed a lot and I played. I was at Zoo, in a village and on montains. I felt very well over there. So school was coming I looked forward to see my classmates. That's all. Thanks in addvance.
2014. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A tesód nem azért kapta az angolleckéjét, mert a fehér füzetben jól mutatnak a kék vonalak, hanem azért, hogy megtanuljon angolul. a gyk pedig nem azért van, hogy megírja a lusták helyett a leckéjüket, hanem azért, hogy segítsen annak, aki elakadt. Az elakadáshoz el kell kezdeni. Majd kijavítjuk. Az első válasz lemásolását nem ajánlom.
2014. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!