Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki epizódszereplő Az arany...

Ki epizódszereplő Az arany emberbe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ali Csorbadzsi, Tímea édesapja, aki csak rövid ideig szerepel a történetben, mert a hajón öngyilkos lesz, meghal.

Krisztyán Tódor is epizódszereplő, néhányszor tűnik fel a regényben.

Fabula János a Szent Borbála nevű hajó kormányosa

2014. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ha segítséget kérsz, mert lusta vagy olvasni, akkor annyi udvariasság legyen benned, hogy ne csak feltegyed a kérdést, de még is kérsz minket a válaszra.

2. Az arany emberbeN - ennyi nyelvi igényesség igazán elvárható lenne.

2014. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hibázni emberi dolog, én néztem el egy N betűt, elnézést. Ha jól tudom ez az oldal arra van, hogy az ember kérdezzen, ha nem tud valamit, de ha nem nincs igazam, akkor kérlek szólj. Vannak nálam sokkal hülyébbek is, akik nem tudják mennyi 1x1, és nekik tudnak rendesen válaszolni is.
2014. szept. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!