Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » KÉRLEK SEGÍTSETEK. Fogalazást...

KÉRLEK SEGÍTSETEK. Fogalazást kell irnom a nyári élményeimröl és nem tudom hogy kell?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek bele vagy hogy hogy fejezem be mert fogalam sincs és nagyon fontoslenne kérlek segítsetek.Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk MI, hogy TE mit csináltál a nyári szünetben???

Elkezdheted úgy, hogy "Az iskolaév befejezése után..."

És a végén: "Sok élménnnyel (vagy semmilyen élménnyel sem) zárult az a szép (vagy ronda) nyár...

2014. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, előttem már adtak pár tanácsot.


Kezdheted azzal, hogy már alig vártad, hogy vége legyen a tanévnek, sokat tanultál, fáradt voltál, stb. várt Rád egy izgalmas, szépnek ígérkező nyár, olyan programokkal, amelyekben még nem volt részed.

Például, hogy a barátod meghívott nyaralni és a szüleid még soha nem engedtek egyedül elutazni.

A barátoddal, barátnőddel sokat tervezgettétek, hogyan töltitek majd ezeket a közös napokat.

Hová szeretnétek elmenni, mit szeretnétek megnézni, stb.

Vagy, ha a családoddal utaztál valahová, arról is írhatsz.

Vagy, ha a nagyszülőköz mentél vidékre, arról.

Írhatsz az idei nyár szélsőséges időjárásáról.

Az is lehet érdekes téma, ha "csak" jól eláztál mozi után, amikor hazafelé igyekeztél.

Mindenről lehet élményszerűen is írni, hiszen bármilyen esemény élményt is jelent az ember számára, legyen az jó, vagy rossz.

Írhatsz arról, hogy az augusztus 20.-i tűzijátékot a Gellérthegy tetejéről szerettétek volna nézni, de nem találtátok meg a parkot, ahová igyekeztetek, de végül mégis jól szórakoztatok. Később csak nevettetek az egészen,hogy milyen "bénák" voltatok.

Biciklitúrára mentél az osztálytársaiddal, milyen helyeken jártatok ?

Mi történt közben, véletlen baleset, elestél a biciklivel, jó lehorzsoltad kezed-lábad, a biciklinek is "annyi" lett, úgyhogy a hegyoldalról Neked gyalog kellett letolni a bringát, pedig még a lábad is fájt.

Ki is lehet találni dolgokat, amelyeket csak elképzelsz, hogy megtörténhetett volna, vagy esetleg korábbi nyarakon már megesett Veled.

Igyekeztem ötleteket adni, fel a fejjel, csak kreatívan !

2014. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második kommentelőnek nagyon sokat segítettél. (Megy a zöld kezecske:))
2014. nov. 25. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettem !
2014. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!