Van itt ilyen diák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) 12-es vagyok és hétfőn írjuk az első történelem témazárót ebben az évben mégpedig az Első világháborúból! Ezeket a témákat tartalmazza a témakör:

- A háború kirobbanása és első éve

- Az állóháború

- Az antant győzelme

- A háború utáni rendezés.

Ja, és Pedellus tankönyvből tanulunk! Az lenne a kérésem, kérdésem, hogy van itt olyan 12.-es diák aki esetleg már megírta ezt a tz-t és emlékszik a kérdésekre vagy esetleg megvan neki a feladatlap.. Neten kerestem, de sehol se találtam.. Bármillyen jellegű feladatlapot ha találtok lécci linkeljétek be! Előre is köszönöm! :)



2014. szept. 27. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok ez hogy van, de nálunk a tanár magától állítja össze a feladatsort. Vagyis hiába küld neked bárki linket semmi garancia, hogy a te tanárod pont az kérdezi. Főleg ha A és B csoportos a TZ, meg hasonlók. Nálunk már arra is figyelnek a tanárok, hogy pont ezért minden évben új feladatsorokat állítsanak össze, nehogy valaki a tavalyiaktól szerezzen be TZ-ket, nem használkák a könyvekhez előzőleg összeállított dolgozatokat, mert azokat bármi megtalálja neten, de ha egy évfolyamon ugyanaz a tanár tanít, pl. mint nálunk ugyanaz volt a B és a mi osztályunk töri tanára is párhuzamosan 4 féle dogát írt össze, nehogy osztályok köztük megosszuk egymással a kérdéseket.

Meg vannak a témakörök, nyilván azokból kérdez. Tudod mit kéne tanulni, áll neki. Nyilván nem ebben a válaszban reménykedtél, hanem valaki szépen megmondja mi az a 7-8 kérdés amit tudnod kell. Rossz hír, az érettségit se mondják meg előre.

2014. szept. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!