Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "Én és az irodalom" címmel...

"Én és az irodalom" címmel kell fogalmazást írnom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kezdjem el? Semmi más kritériumot nem kaptam meg, csak a címet. Fontos lenne! Előre köszönöm :)

2014. szept. 28. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont azt várná a tanárod akkor, hogy használd az eszed és találj ki valamit. Gondolkodjál.

Hogy kezdd el? Bevezetéssel? Azt írsz, amit akarsz. "az irodalom mindig fontos szerepet töltött be az életemben, általa más világokba jutottam el..." blaablabblaa. A tnaárodnak se volt semmi értelmesebb ötlete, innentől kezdve minegy mit írsz. Lényeg, hogy a könyevkről, szerzőlről, ovlasásról, az olvasás élményéről szóljon.

2014. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoval szerinted arrol irjak hogy mit jelent szamomra az irodalom?
2014. szept. 28. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:

én erre olyanokat írnék, hogy nagyon szeretek olvasni már kiskorom óta, fontos szerepet töltött be, mert...

kedvenc könyveim, milyen hatással voltak rám

az olvasás mennyit segített (jó a szövegértésem, ami minden tantárgynál segít, a helyesírásom is emiatt jó és sokat tanulhattam a könyvekből az élet dolgairól)

stb

persze ezt formáld magadra, ezek csak ötletek az elkezdéshez

2014. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!