Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon gyorsan, kellene egy...

Nagyon gyorsan, kellene egy fogalmazást írnom, azzal a címmel, hogy:Odüsszeusz társa voltam Min2oldalast. és valamelyik kalandjáról Vagy egyről vagy többről Nemtudok hozzákezdeni és megcsinálni valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségem van rá...bevezetés,tárgyalás,befejezés...valami nagyon könnyű témát és elkezdést meg bármi jöhet na???köszi előre.
2014. okt. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Tagnapi a kérdésed, én csak ma olvasom. Nem tudom, szükséged van-e még rá ?


Talán a legismertebb kalandja a küklópszok szigetnén történt eseményeket írja le.


Hosszú, fárasztó küzdelmünk a háborgó tengeren végre véget ért.

Egy barátságos szigetet pillantottunk meg a távolban, amelyen lankás partja miatt biztosan könnyen kiköthettünk.

Odüsszeusz is örömmel üdvözölte tervünket, azt hittük, ezen a szigeten otthonra lelünk néhány napra. Feltölthetjük élelmiszer és vízkészleteinket, hogy utána tovább folytassuk utunkat Ithaka felé.


Kb. így kezdheted, nem tudom, ismered-e a történetet, hogy megírd, vagy segítsek tovább is a fogalmazásban ?

2014. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Már megoldottam,de azért rendes vagy,nagyon köszönöm azért! :)
2014. okt. 11. 11:31
 3/4 kiskérdés01 válasza:
Szeged, Déri? :DD
2014. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A küklopszokról írtál?
2014. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!