Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell jó esszét írni...

Hogyan kell jó esszét írni ebben a témában?

Figyelt kérdés
Az a feladat,hogy a Magyarország három részre szakadása utáni Királyi M.o-t,Erdélyt és a meghódított területeket be kell mutatni. Teljesen kétségbe vagyok esve,mert erre már egyszer kaptam egy egyest,és fogalmam sincs,hogyan kéne kinéznie egy ilyen esszének. Alapvetően jó tanuló vagyok,így nem igazán engedhetem meg magamnak,hogy még egy egyest kapjak rá :(

2014. okt. 11. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

alapvetően nem lehetsz olyan jó tanuló ha ez kifogott rajtad...

minden töriesszé ugyan arról szól

elhelyezed térben időben és ismerteted amit tudni kell a gazdaságról és a társadalomról

2014. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű!

1.bekezdésben "elhelyezed térben és időben",tehát leírod,hogy mohácsi csata,Buda bevétele,ország 3 részre szakad

2.bekezdésben írsz a Királyi Mo.-ról,társadalom,közigazga-

tás,v.amit kérdeznek róla

3.bekezdés:Erdlyi fj. (macskaköröm)

4.bekezdés:Hódoltság (macskaköröm)

5.bekezdésbe esetleg írsz egy összegzést


Nagyon fontos,hogy használd a megadott forrásokat,pl. ábrák,képek,térképek,idézetek,ezeket építsd be,írj ki adatokat,stb.

2014. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!