Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezekből a betűkből kéne a...

Ezekből a betűkből kéne a lehető leghosszabb angol szót kirakni, valaki segítene?

Figyelt kérdés

M E T E I T R R N U I A E L B B


Én el se tudtam kezdeni :'D


2014. okt. 16. 09:01
 1/4 chtt ***** válasza:

Én is csak csalással. Nem tudom, szabad-e, mit mondott a tanerő.

[link]

Tippjeim szerint ebből a "numerable"-t (megszámolható) tudod eladni mint oskolában is ismert szót (nem tudom, hányadikos vagy). Viszont, ha szabad internetet használni a feladathoz, akkor mehet az inebriate és az altimeter is. :)

2014. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bongolo ***** válasza:

Akkor már legyen inkább enumerable

Vagy retirement, az is 10 betűs.

2014. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bongolo ***** válasza:
retiremental még hosszabb :)
2014. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chtt ***** válasza:
de ügyi vagy, bongolo! nékem ez sose nem ment - viszont ez az anagrammizé se sokat ér, ha nem tudott kihozni nékem egy ilyen retirementalt :D kár, hogy a bubi nem fért bele, az lenne csak az igazi nagy dolog, ha mind azt a sok bötűt föl tudnád használni
2014. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!