Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mikroökonómia! Hogyan jött ki...

Mikroökonómia! Hogyan jött ki Q1 és Q2? A megoldás a másogik képen, csak nincs levezetve hogyan. Esetleg valaki? Lent a feladat és a megoldás.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. okt. 18. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként azért illene ismerni a másodfokú megoldóképletet. :-)
2014. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyetemista. :)

Köszönöm az értékes segítségedet.:)

2014. okt. 18. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben éreznem kellene az iróniát vagy így már tényleg rendben van? :D
2014. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, egy kicsit. :))

De mosollyal írtam, nem rosszindulattal.

Viszont őszintén szólva hiába szégyen, még mindig nem tudom mi a helyzet a példával.:)

2014. okt. 18. 16:26
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi azt hiszem menni fog.Egy oldalon megtaláltam a másodfokú egyenlet számomra érthető megoldását.

Bár gondolom rád ez abszolút semmilyen hatással nincs, :)

azért úgy éreztem jó ha megosztom veled.:)

Azért köszi!

2014. okt. 18. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Még nem tanultátok a másodfokú egyenleteket és azok megoldását? Az hogyan lehetséges? :-)

Amúgy ha ilyesmi van, segítek szívesen, csak én abból indultam ki, hogy egyetemista vagy, na ott már szégyen lenne, de így más a leányzó fekvése.

2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tanultuk még, de mivel így rá voltam kényszerítve neten való keresés után sikerült megoldanom. Nem mondom , hogy könnyen, de sikerült legyőznöm Q1-et és Q2-t .:)

Azért köszönöm!

2014. okt. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!